Ciekawe linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

Zajęcia dodatkowe

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Kółko języka polskiego (teatralne)

Agnieszka Kijowska

wtorek

14.30 – 15.15

Kółko języka angielskiego kl. V

Elżbieta Kluk

środa
7.10 – 7.55

Kółko języka niemieckiego

Agata Prajzner

wtorek
7.30 – 8.00

Kółko historyczne kl. V

Joanna Sokół wtorek
12.40 - 13.25
Kółko historyczne kl. VI - VIII Joanna Sokół

poniedziałek
7.15 - 8.00

Kółko matematyczne kl. VII

Monika Drajewicz

poniedziałek
7.15 – 8.00

Kółko matematyczne kl. VIII

Anna Kilar

środa
7.10 – 7.55

Kółko matematyczne kl. IV-V

Anna Kilar

środa
12.40 – 13.25

Kółko plastyczne kl. IV – VII

Ryszarda Wajda-Wilusz

poniedziałek
14.20 – 15.15

Kółko geograficzne kl. V – VIII

Przemysław Janczewski

środa
12.40 – 13.25

Kółko komputerowo-robotyczne
kl. V -  VIII

Przemysław Janczewski

jedna sobota
w miesiącu

SKS chłopcy / dziewczynki
kl. VI - VIII

Wiesław Habrat

środa
14.35 - 16.10

Kółko matematyczne kl. III

Elwira Krówka

poniedziałek
11.45 – 12.30

Kółko kulinarne kl. Ib

Beata Bałuka

co drugi wtorek
12.40 – 14.10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z języka polskiego

Agnieszka Kijowska

czwartek
7.15 – 8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z języka polskiego kl. IVa i VI

Magdalena Michalczyk poniedziałek
7.15 - 8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. VI

Elżbieta Kluk

wtorek
7.10 – 7.55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. VIII

Elżbieta Kluk

piątek
7.10 – 7.55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII

Monika Drajewicz

wtorek
7.30 – 8.00
piątek
7.15 – 8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IVa

Monika Drajewicz

czwartek
12.40 – 13.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Anna Kilar

wtorek
7.10 – 7.55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III

Elwira Krówka

poniedziałek
7.10 – 7.55

Gry i zbawy ogólnorozwojowe Maria Ganczarska

środa
7.15 - 8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I a Maria Ganczarska

poniedziałek i wtorek
7.20 - 7.50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I b

Beata Bałuka

poniedziałek
11.45 – 12.30
piątek
11.45 – 12.30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Patrycja Buczek-Glazer

poniedziałek
7.15 – 8.00
8.15 – 8.45

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. III

Bożena Drobek

wtorek
9.30 – 10.00

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. II

Bożena Drobek

czwartek
10.00 – 10.30