Ciekawe linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

Uroczystości

 

TERMINARZ UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH

 

WYDARZENIE

TERMIN

ODPOWIEDZIALNI

Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września

dyrektor, wychowawcy

Kampania wyborcza,
wybory do SU

16 – 27 września

U. Stanisz

Bezpieczna droga do szkoły – spotkanie z policjantem

wrzesień

S. Uliasz, E. Krówka, D. Muroń

Narodowe czytanie

11 września

P. Buczek - Glazer, poloniści

Udział w ogólnopolskim programie Młodzi Głosują

wrzesień - październik

J. Sokół

Akcja „Sprzątanie Świata”

wrzesień

LOP

Spotkania z przedstawicielami różnych zawodów

wrzesień - czerwiec

wychowawcy I - VIII

Międzygminne Święto Pieczonego Ziemniaka

25 września

S .Uliasz, M. Kosztyła,
R. Wajda - Wilusz

Święto Pieczonego Ziemniaka

wrzesień

wychowawcy klas I - III

Dzień ziemniaka
w przedszkolu

wrzesień

E. Ekiert - Paszek

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października

A. Kilar, I. Boczar

Pasowanie na świetlika

październik

M. Kosztyła

Jak powstaje chleb?
Pieczenie chleba w przedszkolu

16 października

E. Ekiert - Paszek

Światowy Dzień Uśmiechu

4 października

B.Bałuka, M. Ganczarska, S.Uliasz,
M. Kosztyła, R. Wajda - Wilusz

VII Rajd Szkolny do Lasu Grabińskiego

9 listopada

B. Bałuka, wychowawcy, dyrekcja, RR

Pasowanie na przedszkolaka

październik

A. Uliasz, S. Jaracz

Dzień Edukacji Narodowej, pasowanie na ucznia

14 października

E. Krówka, D. Muroń, B. Bałon

Spotkanie z podróżnikiem

październik/listopad

dyrektor

Światowy Dzień Żywności -
Moje zdrowe drugie śniadanie

październik

wychowawcy kl. I - III

Bicie rekordu w resuscytacji

październik

D. Muroń, B. Drobek, B. Bałuka

Dzień Krajobrazu

październik

LOP

Wszystkich Świętych – wizyta
na grobach, kwesta na cmentarzu

październik/listopad

SK Caritas, wychowawcy

Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych

październik

P. Buczek - Glazer

Kampania wyborcza do PCK

październik

B. Drobek,  D. Muroń, B. Bałuka

„Od Smyka do Matematyka” – gminne spotkanie integracyjne

23 października

S.Uliasz, M. Kosztyła, R. Wajda - Wilusz

Przegląd piosenek patriotycznych z okazji Święta Niepodległości

8 listopada

J. Sokół, B. Bałuka, wychowawcy,
D. Habrat

Dzień Postaci z Bajek

listopad

P. Buczek - Glazer

Dzień Praw Dziecka

21 listopada

Opiekun SU

Światowy Dzień Pluszowego Misia – impreza przedszkolna

25 listopada

wychowawcy przedszkola

Akcja „Dokarmiamy ptaki zimą”

grudzień-luty

LOP

Wszyscy jesteśmy Mikołajami - Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia

wychowawcy, SU, RR

Świetlicowe pierniczki

grudzień

M. Kosztyła

Wykonanie kartek świątecznych dla chorych z Rogów

grudzień i kwiecień

Caritas

Ślemy świąteczne życzenia – współpraca z SP w Łężanach

grudzień

S.Uliasz, M. Kosztyła,
R. Wajda - Wilusz

Pasowanie na czytelnika

grudzień

P. Buczek - Glazer

Dzień Profilaktyki Szkoły - apel dla klas V - VIII

grudzień

E. Dydo, A. Prajzner

Jasełka i wigilie klasowe

20 grudnia

poloniści, wychowawcy

Przedszkolaki kolędują

styczeń

wychowawcy przedszkola

Urodziny Kubusia Puchatka

styczeń

P. Buczek – Glazer

Zabawy choinkowe

7, 8, 9 stycznia

wychowawcy, RR

Dzień Owoców Tropikalnych

styczeń

wychowawcy przedszkola

Randka w ciemno z książką
Dzień Bezpiecznego Internetu

luty

P. Buczek – Glazer

Matematyczne potyczki
dla klas I -III

luty

B. Bałon

Dzień Języka Ojczystego

luty

poloniści

Nocowanie w szkole

luty

U. Stanisz

Walentynki w szkole
i przedszkolu

luty

SU, wychowawcy przedszkola

Europejski Dzień Logopedy - gry i zabawy językowe

6 marca

B. Drobek, B. Bałuka

Targi edukacyjne

marzec

A. Kijowska, A. Prajzner

Dni matematyki

9 - 13 marca

A. Kilar, I. Boczar

Dzień Poezji

marzec

P. Buczek – Glazer

Europejski Dzień Języków Obcych

marzec

nauczyciele języków obcych

Noc biologów

marzec

A. Prajzner

Pola Nadziei

5 kwietnia

B. Bałuka, D. Witowska, ks. M. Mul

Międzynarodowy Dzień Książki
dla dzieci

kwiecień

P. Buczek – Glazer

Poranek wielkanocny w szkole
i przedszkolu

kwiecień

wychowawcy I – III i przedszkola

Ślemy świąteczne życzenia – współpraca z SP w Lubatówce

kwiecień

S.Uliasz, M. Kosztyła,
R. Wajda - Wilusz

Dzień Ziemi dla klas I – III i zerówki

kwiecień

wychowawcy

Taneczny flash mob

26 kwietnia

SU

Dzień Patrona

27 kwietnia

wychowawcy, SU

Apel  - Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi

30 kwietnia

J. Sokół, A. Kilar

Dzień Rodziny w klasach I – III
i przedszkolu

maj - czerwiec

wychowawcy I – III i przedszkola

Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy

maj

P. Buczek – Glazer

Dzień Dziecka – Michayland

Dzień Dziecka w przedszkolu

czerwiec

wychowawcy

Dzień Sportu

czerwiec

W. Habrat, S. Szewczyk

Jak powstaje miód? Spotkanie z pszczelarzem w przedszkolu

czerwiec

E. Ekiert - Paszek

Bal ósmoklasistów

styczeń lub czerwiec

E. Dydo, A. Prajzner, A. Kijowska

Jak nie czytam, jak czytam - wspólne czytanie

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

czerwiec

P. Buczek - Glazer

Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca

wychowawcy klas VIII

Zakończenie roku szkolnego
w przedszkolu- pożegnanie „0”

26 czerwca

wychowawcy przedszkola