Ciekawe linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

Realizowane projekty

 

 

 • Program Młodzi w Akcji - Wiwat niepodległość!

  Młodzi w Akcji to ogólnopolski program, którego celem jest inspirowanie młodzieży do podejmowania nieszablonowych działań z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości m.in. poznanie życiorysów lokalnych bohaterów i bohaterek.

  Program skierowany jest do uczniów i uczennic szkół podstawowych...

   

   

 • Projekt edukacyjny "Pasje naszych absolwentów"

  Idea tego projektu jest ściśle związana z realizacją jednego z kierunków polityki oświatowej państwa na rok 2018/2019, dotyczącego preorientacji zawodowej, ale także łączy się z zainteresowaniami i potrzebami dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

   

   

 • Projekt z edukacji przyrodniczej „Dzieciaki kochają zwierzaki”

  W projekcie z zakresu edukacji przyrodniczej wezmą udział dzieci w wieku przedszkolnym, a także uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Zadania projektu będą realizowane przez cały rok szkolny 2018/2019 przez wychowawców przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej, opiekunów LOP i PCK. Projekt zakłada przeprowadzenie działań ze zwierzętami w roli głównej oraz poznanie tajników ich  egzystencji.

   

   

 • Ogólnopolski Program Edukacyjny „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

  Program „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” jest ogólnopolskim programem edukacyjnym skierowanym do klas 1-3 szkół podstawowych. Program koncentruje się przede wszystkim na edukacji w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia. Przygotowany został we współpracy z dietetykami, pedagogami i partnerami i doskonale wpisuje się w rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r., dotyczącego poprawy żywienia dzieci w placówkach oświatowych.

   

  Więcej o projekcie >>

   

   

 • Projekt edukacyjny „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

  Nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA", który został przygotowany z okazji wyjątkowego święta Polaków – 100 rocznicy odzyskania niepodległości.


   

   

  Więcej o projekcie>>

 • Projekt edukacyjny "Technologie z klasą"

   

  Więcej o projekcie >>

   

   

 • JUBILEUSZ 100 – LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

   


   

  Więcej o projekcie >>>

   

 • Lepsza szkoła

  Projekt edukacyjny Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego LEPSZA SZKOŁA. Programy LEPSZEJ SZKOŁY pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych...

   

   

 • Program dla szkół

  Program dla szkół ma na celu skutecznie promować wśród uczniów zdrową dietę bogatą w owoce i warzywa oraz mleko korzystając z najlepszych doświadczeń zebranych podczas dotychczasowej realizacji programu Owoce i warzywa w szkole oraz Mleko w szkole...

   

   

 • Ratujemy i uczymy ratować

  W ramach programu uczniowie biorą udział w zajęciach z pierwszej pomocy, które mają na celu przypomnieć uczniom wiedzę z zakresu podstawowych czynności ratujących życie poszkodowanemu...